Eikö tuo aika "valmiilta" vaikuta.Jos ymmärtää asian, niin työtä ei ole paljon.
Ymmärsinkö oikein?
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Eikö tuo aika "valmiilta" vaikuta.Jos ymmärtää asian, niin työtä ei ole paljon.
Ymmärsinkö oikein?
Niin, se paalaaminen ei kai oo kovin iso työEikö tuo aika "valmiilta" vaikuta.
Eikö se mene kuin metsän pystykauppa. Yksi puhelinsoitto oikeaan numeroon.Niin, se paalaaminen ei kai oo kovin iso työ
Bosch VE-jakaja ahtosäätimellä, ja12mm tapilla toin Stanadynen tilalle. Sillä ei kuitenkaan montaa tonnia ole enää elintunteja jäljellä, ja alkaa laitos käynnistymäänkin paremmin.Rivipumppuko?
Mutta jos mennään kuten tuossa valmetin jutussa eli ei haluta vikakoodeja.Kyllähän ne rivipumput ja jakajat rupeaa kuulumaan harraste koneisiin.
Menee nuo CR paljon vähemmällä polttoaineella, ilman tuprauttelua.
Tarttee aika paljon käyttötunteja että säästää kulutuserolla uuden koneen hinnaneron. Lisäksi Vario-vaihteistolla tai muulla portaattomalla, hyötysuhde renkaalle asti vastaa uusimmissa aika tarkkaan 80-90-luvun koneita kovilla askeillaKyllähän ne rivipumput ja jakajat rupeaa kuulumaan harraste koneisiin.
Menee nuo CR paljon vähemmällä polttoaineella, ilman tuprauttelua.
Sähköinen nostolaitteen ohjaus ja pikavaihteet nappi kytkimen kera varmasti osaa vikakoodiakin antaa niinkun kuuluukin tarvittaessa.Mutta jos mennään kuten tuossa valmetin jutussa eli ei haluta vikakoodeja.
Eipä siinä kukaan uudesta ole puhunutkaan. Ja niinkuin AJS kirjoittikin niin nämä Stage V päästöluokituksella olevat koneethan vie hieman enemmän polttoainetta mitä aiemmat ureakoneet.Tarttee aika paljon käyttötunteja että säästää kulutuserolla uuden koneen hinnaneron. Lisäksi Vario-vaihteistolla tai muulla portaattomalla, hyötysuhde renkaalle asti vastaa uusimmissa aika tarkkaan 80-90-luvun koneita kovilla askeilla
Tuo meidän -90 lukuinen NH M160 RC osaa jo hyvin kertoa vikakoodeja. Onneksi vain nostolaitteesta ja etupyörän asennon tunnistimesta. Mutta kun noiden kanssa pärjää niin ei isommin kiinnosta liki nelinumeroisia summia pelkästä anturista pulittamaan.Sähköinen nostolaitteen ohjaus ja pikavaihteet nappi kytkimen kera varmasti osaa vikakoodiakin antaa niinkun kuuluukin tarvittaessa.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.