Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Tuosta Nokian touhusta en tiedä mutta hiukan surettaa että aikanaan suhteellisen hyvinkin menestynyt rata-autoilija, siis tuo Esa on noinkin kyseenalaisen maineen saaneen firman luonut. Viime kesänä meikä Ideaparkissa pyörineenä ja asuntoautossa pihassa parkissa yöpyneenä (kun se sähköpaikka on ilmainen) kävin tuon firman pihassa pyörimässä ja tarjontaa tutkailemassa. Kiinnostavin kulkine oli se ainoa mopoauto mutta senkin hinta oli hieman pitkä. Mopoautoikäinen poika sitä aluksi kuolasi mutta hintalapun nähtyään totesi että juu ei...^Vieläkös tällä samalla hahmolla se autohuolto/ehjäämö Nokialla?
Onko liika uteliasta kysellä että mitä että ??
Olisiko tästä kuumeen alentajaksi?
Eikös se pikemminkin perustu David Browniin?
Tyypillä sama etunimi meikäläisen kanssa ja tuolla kummipampun seudulla tuli ekat 43 vuotta oltua.ei tullut huomattua mitään erikoista.Tokkiihan sitä kysellä soppii.
Tyypillä sama etunimi meikäläisen kanssa ja tuolla kummipampun seudulla tuli ekat 43 vuotta oltua.ei tullut huomattua mitään erikoista.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.