Eikös tuolainen pihalla ja lähiliikenteessä kottikärrynä menis ihan noine hyvineen. Ehjät akut laittais ja muutenkin kuntoon.Joo OM sinne sieluksi! Sellainen SuperTurbo.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Eikös tuolainen pihalla ja lähiliikenteessä kottikärrynä menis ihan noine hyvineen. Ehjät akut laittais ja muutenkin kuntoon.Joo OM sinne sieluksi! Sellainen SuperTurbo.
Teoriassa kyllä.Eikös tuolainen pihalla ja lähiliikenteessä kottikärrynä menis ihan noine hyvineen. Ehjät akut laittais ja muutenkin kuntoon.
Nyt olisi munkin hyväksymiä sähköautoja myynnissä. Pitää hiukan seurata mihin asti nousee.Vielä ehtis @Nuhvi63 kin huutamaan...
![]()
Subaru-Elcat E12 CITYVAN – Kiertonet.fi
Päättyy 10.7.2026 20:00 - Myydään Subaru-Elcat E12 CITYVAN kunnostettavaksi. Auto ollut joitakin vuosia pois käytöstä.kiertonet.fi
![]()
Subaru-Elcat E12 CITYVAN – Kiertonet.fi
Päättyy 10.7.2026 20:15 - Myydään Subaru-Elcat E12 CITYVAN kunnostettavaksi. Auto ollut joitakin vuosia pois käytöstä.kiertonet.fi
Saattaa vähän peltitöitä kyllä teettää. Jokusen tuollaisen vois kuitenkin paalaamiselta säästää, noita ei liene liikoja ole jäljellä.Teoriassa kyllä.
Hauskuus vaan loppuu siihen tosiseikkaan, että nuo ovat vuosia seisoneet ruohikossa ja tarvikevaraosakauppiaat eivät enää tunne tuollaista, tai pikemminkin vastaavaa bensamallia.
Höh, eikös sulla ollut Subaruista kokemusta?Ei kiitos.

Joo. Bensakoneella.Höh, eikös sulla ollut Subaruista kokemusta?![]()
Ainoa mikä kävi mielessä oli ahtorosvo.Joku ärjymmän Teslan tekniika voisi olla jees...
On kyllä huippu!Siisti ja vähän ajettu Sunny.
Ei ole minun silmiin vastaan tullut oikein mitään merkkiä alle 75tkm ajettua ja kolmeen tonniin.Nettiautossa ollu siistimpiä ja vähemmän ajettuja 3 tonnilla. 2-ovisia toki ja ittiä ei ainakaan neliovinen edes kiinnosta kun se ei oo samanlainen kun papalla oli.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.