Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
paranee pirusti ku teet ton valkosen hässäkän tällei:Tortillaa oli eilen, tänään ja vähä silt näyttää, et huomennakin..
Näytä liitetiedosto 167034
Varmaa iha kokeilemisen arvone. Se vaan, et jaksaako enää tässä iässä sitä opiskelijaelämää, että sais moisen puristimen, ni pitää harkita pari kertaa, enne ku siihe kelkkaan lähtee. Toisaalta siin vois site tulla sellane tilanne, et hei, mulla o haalarit, sulla o haalarit, paritellaan. Ni se ois tietty plussaa. Paitsi jos se toine haalariheppu o myös mies. Sit aletaan homoksi haukkumaan. Et ehkä en sit jatkossa syön vaan keitettyä perunaa ku menee nii vaikeeks.paranee pirusti ku teet ton valkosen hässäkän tällei:
kermaviili purkki, avaat sen ja viet kannen metallin kerjäykseen
kuorit jonkun 4 valkosibaleen kynttä
puristimella ne pieneks mössöks, ja kermaviilin päälle. Kaikki puristimet ei tee riittävän pientä hässäkkää nii käytä hyvää puristinta, esim semmosta minkä sosialisoin aikanaan opiskelija solun keittiöstä vuonna 2005
pari lusikallista majoneesia, sen verran mitä siihe kermaviili purkin päälle mahtuu
sekota
lapioi 3x enenpi mitä sun lätyn päällä
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.