Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Veikkaan että aika harvalla on pakettiautossa kiinteästi asennettu kaasuliesi![]()
Eikö köpä minä luulin että mökilläsi harjoittelet retkiruuan laittamistaVeikkaan että aika harvalla on pakettiautossa kiinteästi asennettu kaasuliesi![]()
MeidänlaistenEikö köpä minä luulin että mökilläsi harjoittelet retkiruuan laittamista
Kuvittelin että meidän laisten ei enää tarvitse harjoitella, kun jonkin verran on tullut trangioilla yms aterioita valmistettua?
harjoitella
trangioilla 

Bensakeitin. Naparetkeilijät ja vuorikiipeilijät käyttäneet jo vuosia kovemmissakin olosuhteissa.-30*c niin ei kaasut toimi, vain tenttu trangia toimii. Näin ainakin oletan asian olevan?
Meillä oli hyvin samanlainen, mutta kuitenkin himpun verran eri näköinen.Tuo kaasukeitin on niin vanha, että lapsuudesta muistan.
Hieno ManCave MiesluolaAlkaa talvi tulla näköjään ku grillailut siirtyy pikkuhiljaa saaristosta pajan pihalle. Eilen oli ensitulet kesätauon jälkeen.
Näytä liitetiedosto 157832
Näytä liitetiedosto 157833

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.