Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Rivien välistä olen tulkinnut, että öisin.Tänä vuonna onnistuisi ehkä käydä tuolla paukepäivillä, minäs päivänä tuolla on eniten aksöniä?
Ota vaan, eiköhän ne siellä kiinnostusta herätä.....muista vaan vahtia niitä ettei ne oo purettuna jossain hetkessä...Pari vehjettä olen kokeillut, että käy. Muihin en ole vielä koskenutkaan. Jotain tulee mukaan, jos vain itse pääsen.
Onko iso rikos, jos ottaa mukaan jotain toimimatonta, mutta muuten kiinnostavaa laitetta. Pari satavuotiasta härveliä olis, mutta en kyllä ala tähän hätään edes herättelemään niitä vuosikymmenten talviunilta.
Mulla on vuoden 1914 Belliss & Morcom höyrykone, mutta lupaan, ettei vielä vuosiin käy. Monta muuta projektia sitä ennen edessä... Muutaman kerran vuoteen paaksailen sitä kierroksen ympäri, ettei jumitu...
pe-su välinen yö vissiin kyseessä. heh. itel jää kyl käymättä kun on jalka edelleen paketis..Rivien välistä olen tulkinnut, että öisin.![]()
Jos @refy kin tulee paikalle...pe-su välinen yö vissiin kyseessä. heh. itel jää kyl käymättä kun on jalka edelleen paketis..
Jälkimmäinen ehdottomasti urheilullisempiHitto, nyt vasta tajusin että Paukkeiden ollessa kahden viikon päästä on myös Monacon F1 osakilpailu. Kiinnostuneita lie itseni lisäksi muitakin joten koitetaan keksiä jotakin fasiliteettia myös penkkiurheilulle (ja tähän se kuva klappista tai vaihtoehtoisesti).

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.