Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Mikä mahtaa olla kyseisen jousikuormittaisen vivun tarkoitus ja jos hyvinkin tarpeellinen hihnan toiminnan kannalta ni mistä mahtaa löytyä uusi toi muovi osa tai vastaavasti kuva ja mitat et vois 3d tulostaa?
Ilmeisesti on jarru, eli laite poiskytkiessä, jarruttaa käyttösiivapyörältä, ettei hilut hissukseenkaan siellä pyöri ?
Ja tuon jarrun pitäisi helpata siivapyörältä, rojut pyörimään laitettessa.
Tämä kuva minulta löytyy. Olen yri...11-95[/HEADING]
Kiitos kuitenkin vaivannäöstä
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.