Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
" Plastikpäddingillä" korjasin sen.....
![]()
Kuorsausliiteri viiatti kotiutettu...ei mikään raketti 2.0tiiseli....ja vielä kun kärryn perään saa niin.......olen perillä varmaan sunnuntaina
![]()
Sukita seJoo, just nyt ei ainakaan kelit suosi ihan täysin. Poikettiin erästä kuituvyyhtiä ihmettelemässä 6t kyltin vieressä. 10min vielä mökille ja sit Monkeyn putken tiivistelyä. Taidan kitata kaksin käsin, sisällä ei viitti hitsuutella ja ulos ei ilkiä. Huomiseks tarvis kuitenkin tiiviimmän putken kuin nyt.
Sukita se![]()

Jäteöljyä ja bensaa avonaiseen astiaan tietokoneen viereen, nupit kaakkoon ja katsot näitä videoitaSäästä jäi kiinni. Ei kannata ehdoin tahdoin hankkia keuhkokuumetta.
Ens vuonna uusi yritys.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.