Kyllä vielä justiinsa omaa autoa kehtaa korjata mut toisten kulkineita ei enää kehtaa..
Mutta sitte kun päivät töissä remppaat kaikemmailma saattohoitopotilaita toisille nii eipä ennee omien laitto paljo napostele.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kyllä vielä justiinsa omaa autoa kehtaa korjata mut toisten kulkineita ei enää kehtaa..
Harraste laitteet ja autot menee kun ei ole niin päivän päälle tekemiset.Mutta sitte kun päivät töissä remppaat kaikemmailma saattohoitopotilaita toisille nii eipä ennee omien laitto paljo napostele.
Tuli aikoinaan senverran harrastettua jotta tiesi katella eri alan töitä tienesti hommiksi..Mutta sitte kun päivät töissä remppaat kaikemmailma saattohoitopotilaita toisille nii eipä ennee omien laitto paljo napostele.
Tee niille kaverilinkkua ja telahirmua kyllä jaksais ropailla mutta kun ei oo ropailtavaa![]()
Vaikka sellanen kuuspyöränen tiekarhu.Tee niille kaveri![]()
Ei huono vaihtoehto ollenkaan.Vaikka sellanen kuuspyöränen tiekarhu.
Ei huono vaihtoehto ollenkaan.
Voimanlähteeksi tuplaturbo OM.
Hmm.. jokohan siä suunnitellaan![]()
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.