Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Äsken näytti 1,831.66 oli abc mittarilla eilen. Jämsänkoskella.
Juuei, ei edes sillä penssiinin 95E10 laadullakaan, joka on ollut pitkään sentin/ltr halvempaa, mitä kiisseliöljy.
Turus on monasti 10-15cnt halvempaa, mitä täs kylällä on.Kai ne paikalliset pitää sillä seudulla hintoja ylhäällä, ettei kellään tuu mieleen kaivaa sitä turun seutua omaksi saareksi.
Täälläkin nousi tuonne 1,9 € luokkaan. Näissä polttoaineen hinnoissa ja niiden muutoksissa ei ole mitään logiikkaa.
Kuulostaa kartellilta.Eikös ne kaikki
Öö, mihin muuhun tämä nykymaailma edes perustuu?Kuulostaa kartellilta.
Yhtenä tai kahtena päivänä viikossa on 15-20 C halvempaa. Ja hinta saattaa muuttua jopa 3 kertaa vuorokaudessa.Eikös ne kaikki siirtyny siihen keskiarvo hinnoitteluun ja oliko se viikon seurantajakso kerrallaan?
Se on laitettava lähihuoltamolle valvontakamera kuvaamaan hintatolppaa että osaa lähtee oikeeseen aikaan tankille...Yhtenä tai kahtena päivänä viikossa on 15-20 C halvempaa. Ja hinta saattaa muuttua jopa 3 kertaa vuorokaudessa.
Täl paikallisella näky 95 olevan 1.769https://www.is.fi/autot/art-2000011212114.html
Nesteen sivustolla alkaa kesälaadun lämmitysöljyä saamaan jo1,138 €:n litrahinnalla ja pensankin hinta pumpulla on alle 1,6 €/l.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.