Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
useemman kilon vanhoja vaseliineja tosta jo kaavin pois.Ennen oli Stigu, Uffe ja Tos. Liekö enää muuta kuin Tos:si hengissä noista ?Työstökeskus tuohon hommaan ja hydrauli jakopää, kova metalli poralla sole ku maistaa niin reiät on.
Tuo on hyvä tyyli, sitä ei kannata pestä minkä voi poistaa.useemman kilon vanhoja vaseliineja tosta jo kaavin pois.
Ton vaseliinin löytää sitten pesun jälkeen pitkin poikin ja on viä ikävämpää siivota.Tuo on hyvä tyyli, sitä ei kannata pestä minkä voi poistaa.
Aika sottasia taitaa suurin osa raskaan kaluston pesuhalleista olla.Ajokkeja niissä tuli pestyä.Vaikka sadevaatteet niin aina kastui,lika siirtyi kohteesta pesijään ja huuhtoessa molemmat puhdistui.Kylmää oli vesi aina.Ton vaseliinin löytää sitten pesun jälkeen pitkin poikin ja on viä ikävämpää siivota.
Pääsee paljon helpommalla kun etukäteen poistaa isoimmat.
Ex työpaikalla pesuhalli oli välillä melko karun näköinen ja vielä ikävämpää puuhaa oli siivota tota hallia kun höyrypesurilla oli roiskittu vaseliinit pitkin poikin.
Joo. Eihän tästä oo Uumajaan kuin reilu 100 km.Ruotsista joutunut hakemaan leiman
Mikä liene käntty?On outoa kieltä tuåssa lapussa godkänt = jumala kännissä?
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.