Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kiitos täytyy huomenna perehtyä. Napakupin akselin ja noi neljä pultia irrotin , meinas pikku paineilma pyssyssä loppua voima mutta pikku kikkailemisella irtos. Noihin pultteihin täytyy ettiä momentti ja kasata liimalla, ne on varmaan tarkotus vetää kunnolla kiinni.Työjärjestys lienee seuraava -> Ensin se vanne pois , sitte napakuppi joka samalla on planeetan kannatin pois eestä , vetoakselin päästä lukkorengas pois ja aurinkopyörä pois eestä , kehäpyörän sisähammaskehä lähtee näköjään lukkorekaaan irrottamalla pois eestä ja sen jälkeen voi avata kehäpyörän taustalevyn keskeltä pultit ja vetää sen pois aukseliputken päästä ja se voi vaatia lievää voimaa koska näyttäs olevan ohjuriholkit pulttien ympärillä , viimesenä napalaippa vetämällä laakereineen pois akseliputkelta niin siinäpä se.
Joo tehdään harkiten ei hosuta ton kanssaPultit nro.31 tässä rakenteessa pitää kaiken kiinni akseliputken päässä , tuo nro.13 kehäpyörän kannatin voi olla melko napakasti kiinni ohjuritapeissaan ja kannattaa kahtoa olisko siinä ulostyöntöön kierteet.
Kiitos täytyy huomenna perehtyä. ja kasata liimalla, ne on varmaan tarkotus vetää kunnolla kiinni.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.