Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Johonkin jäteumpioon voisi kokeilla, ennen varsinaista hiontaa.
Toimiessaan tuo nopeuttaisi paljon operaatiota.
Täytyy testata e39 umpioon...pitää vaan ensin hommata partahöylä.Olishan tuo kiva nähdä kuivana![]()
En kyl ihan heti suosittele partahöylääTäytyy testata e39 umpioon...pitää vaan ensin hommata partahöylä.
Nuo umpiot menee innokkaammalle hinkkaajalle ja kun akkukutteria ei ole niin ei jaksa roikkaa vejellä@klappi naapurin koiran kissan veli suositteli että käsikutteri ois hyvä kanssa! 2mm asetus kuulema sopiva! Et sie viittis kokeilla niin saatas faktaa?
Ois mulla tieten tuohon 9" koneeseen se vuolu-kalle hirsilaikkakin?Nuo umpiot menee innokkaammalle hinkkaajalle ja kun akkukutteria ei ole niin ei jaksa roikkaa vejellä![]()
...tulis pinnote samalla kun ei se liekki ihan kaikkia kerkee polttamaan.Eikös jotain muovia kirkasteta sulattamalla pinta? @klappi vois kokeilla sillä liekinheittimellä...![]()
Dodii nyt on jynsätty jopa milwaukilla...Tommosta vois testata mutta hyllyt tyhjänä.
https://www.puuilo.fi/visbella-ajovalojen-kirkastussarja
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.