Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Juu hyvin todennäköistä että sisussa ihan itte tehty vähän erikoinen osaKontiossa voi olla Sisun tekemä termostaattikotelo. Siksi termostaatti erikoinen. Tosin Briteissä on ollut jotain paljetermostaattia, joka olisi 70mm laipalla.
Voi hyvin olla mahdollista.Jostain netistä eilen noita etsiessäni luin, että Leylandissa olisi myös mahdollisesti ollut sovitelevy 54 mm termostaatille.
Joo 315 vaatisi jo 9 tuumaisen vanteen mutta kehäkin kasvaa tuossa koossa jo sen verran paljon että alkaa nuo lokasuojat menee ahtaaksi jne ... joten ajatus laittaa myös taakse 295 renkaat. Jäi niitä ylitte kun muutin sm 295-----> 315 kokoonJos takana on sisäpuolella vaan tilaa laittaa se 9 tuumainen vanne niin kyllä ne voi sinne laittaa, 315 leveä rengas vaatii sitten pakosta ne 9 tuumaiset
Ei välltämättä kehä kasva jos laittaa 70 sarjan renkaat niin on pari senttiä matalammat kuin 295/80Joo 315 vaatisi jo 9 tuumaisen vanteen mutta kehäkin kasvaa tuossa koossa jo sen verran paljon että alkaa nuo lokasuojat menee ahtaaksi jne ... joten ajatus laittaa myös taakse 295 renkaat. Jäi niitä ylitte kun muutin sm 295-----> 315 kokoon
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.