Helevettiläenen, en älyny edes tingata.
ja sait pahanmielen myyjälle. Pyysin liian vähän.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Helevettiläenen, en älyny edes tingata.
Tuttu tyyppi. Eikä varmaan tappiokseen myynyt. Minusta ihan kohtuullinen hinta ostajalle ja myyjälle.ja sait pahanmielen myyjälle. Pyysin liian vähän.![]()
Hyvyydestä niin vielä tiedä..Hyvältä näyttää reki ja ensimmäistä kertaa näen joustavat jalakset
Onko metallijalasten välinen tapuisa jalas jotain kuljetimatton kumi-viiraa vai mustaa vinyyliä?
No joo. Kyllä se kankimiehen viran kohtuudella hoitaa, itseasiassa jo tuolta aiemmilta ajoilta lähtien. Ihmeesti on lähtenyt ja yhä vielä lähtee matkaan, vaikka nuorella ihmisellä olisi mieluisempiaki hommia kuin ryöhältää munia myöten metrisessä hangessa. Ei tarvi patistella. Lähetkö kysymykseen yleensä "no soattasikka vaekka" vastaa.Kuskikin kerinnyt kasvaa isommaksi.
Mutta sulla onkin perin oikea työkelkka, rullatelasto Ocelbo! Sehän vetää liki samat kuin Terri telamaasturi.
Nooh...pääsee huilaamaan tukkimittaisten punnertamisen välillä kun siirtää lanssiin. Se loppuu äkkiä into jos urakalla tekee. 80 senttinen hanki on kohtuullisen kova vastus kun pystystä lähtee isompia puita keräilemään.
Mutta sulla onkin perin oikea työkelkka, rullatelasto Ocelbo! Sehän vetää liki samat kuin Terri telamaasturi.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.