Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Tänään testasin tunturin 4.8" läskiä shimanon moottorilla mukava laite sekin vaikka siitä lähti jo moottorista jotain ääntäkin mutta ei haitaksi asti....köykäsesti rullas kun oli kuulemma kilo liikaa painetta gummeissa.
Jos on laadukasta kebua niin aika äänetön on kuskikin....Mut mites kun kuskista lähtee joka tapauksessa ääntä ihan haitaksi asti...?
Jos on laadukasta kebua niin aika äänetön on kuskikin....
Nääh, 100km rajaksi ja jos vauhti menee alle 25kmh niin 10sec avustus.Noissa pyörissä pitäisi olla automatiikka, että ensimmäinen 50km menee ilman sähköavustinta ja sen jälkeen jo voi alkaa poljin sen verran painamaan, että saa apuja.
Ketjut, vai?Voimansiirtolinja menee uusiksi..3500km se kesti..
Semmoset pakat ei kyllä kestä pitkään edes tavan polkijalla puhumatta avustetusta. Ovat aika pehmeää peltiä.Ketjut ja etuhamppi, uusataan kaikki samalla
Takapakkakin oli 19.90e hinnassa eli alle 100e vaihteen siirtäjän kanssa kaikki osat.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.