Kyllä tällä elämänkokemuksella tuollaiset tapaukset tunnistaaPyysitkö näyttää paperit vai muuten tuttu ?
Joo eipä tässä muuta.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kyllä tällä elämänkokemuksella tuollaiset tapaukset tunnistaaPyysitkö näyttää paperit vai muuten tuttu ?
Joo eipä tässä muuta.
mistä tilasit, paljonko kustansi?Ilmankuivain tuli pihaan, tuosta pitäs mennä läpi 2000L/min-10bar. Nyt sitten pitää käydä vaikka huomenna shoppailemassa osat asentaa 1" tuloon ja lähtöön pikaliittimet niin saa tuon osaksi ilmalinjaa helposti sillon kun haluaa. Niin ja virtapiuha lisättävä myös.
Näytä liitetiedosto 151368Näytä liitetiedosto 151369Näytä liitetiedosto 151370
Google haun jälkeen tuolta löytyi suht järkevään hintaan: https://www.vannetukku.fi/korjaamokoneet-ilmakuivaimet-c-555_2301.htmlmistä tilasit, paljonko kustansi?
itsellä olis kans tarvetta, jokin omatekoinenkin rakennelma on ollut sekä katsellut käytettyjä vaan ovat aika kaakana jakalliita.
mulle riittäsi kuution kapasiteetti siihen noin kolmen asteen painekastepisteeseen mihin noi taitaa yleensä mennä.
Töissä ollut SMC ei niin iso joka oli aika halpa sekä hesan päästä saatu kaeser joka tuskin halpa
Google haun jälkeen tuolta löytyi suht järkevään hintaan: https://www.vannetukku.fi/korjaamokoneet-ilmakuivaimet-c-555_2301.html
Ja nopea toimitus.
Riippuu onko tarkotus harrastaa enämpi sitä kuokkakonetta vaiko pelkkää kaivamistaKyllä se olis hyvä hankkia oma harrastekuokka jo ......
Toki joskus voi sattua yllätyksiäkin, Fordin mehumaija ollu yli 10 vuotta enkä yhtään letkua ole vaihtanu tai hitsannu mitään.Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.