Suunniteltu tulevia laserleikkeitä omppuporaan valmistaen kyseiset käikäleet ensin kartongista, luvassa on keventäviä racingreikiä eri kokoisina.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.

Autohan on katsastuskunnossa koska vaan.suoraan leimalle ajosta..
Oho, Diesel.

Pensalla pestään pensselit!Oho, Diesel.![]()
Jotenkin arvasin.Pensalla pestään pensselit!
Ongelmana tuossa on selkeästi se, että juomatelineessä ei ole sitä avattua sihi-tölkkiä...
Vetävien pyörien vähyyttä
Yhden dieselin olen samankuntoisen tavannut. Vakuutusyhtiön lukuun työkaveri laitteli asiakkaalle kuntoon.Mulla on siin telineessä sammutinpullo. Pensavehjes ja vielä kerran jo palanut, ei kylläkään mulla. Näytä liitetiedosto 49192
Liekö olis auttanut. Peruutin ulos ja polkasin jarrua, kun keksin että voin samalla kääntää tuon "peräaukon" lipan alas...Vetävien pyörien vähyyttä.

Huomenna kirkkaan punaisen Huihain katsastus, en ole edes koeajoa tehnyt, suoraan leimalle ajosta...![]()
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.