Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Volkkari.Merkki ja malli?
![]()
77 reaktiota · 19 kommenttia | Tätä autoa ei ole ruosteenestokäsitelty koskaan. | Savonlinnan Autosuojaamo
Tätä autoa ei ole ruosteenestokäsitelty koskaan.www.facebook.com
Tai VIJa golf v
Käsittääkseni tämä on oikea vastaus.Ja golf v
On se ku vertasin omaan kulkineeseen. Ainu vaan ettei tuossa omassa ole tuolleen maalin alla se ruoste.Käsittääkseni tämä on oikea vastaus.
Olette voittanut omakustanteisen wirvoitusjuoman!
VI mallin korirakenne täysin sama kuin V, taitaa suurin ero olla eri näköiset valot molemmissa päissä autoaOn se ku vertasin omaan kulkineeseen. Ainu vaan ettei tuossa omassa ole tuolleen maalin alla se ruoste.
Meneekö muuten valot kuin vähällä vaivalla päikseen vaihtaen?VI mallin korirakenne täysin sama kuin V, taitaa suurin ero olla eri näköiset valot molemmissa päissä autoa
Eikä ankkuroidu itsestään.Se ei ainakaan kellu
Magnetismi?
Tätä voisin kans veikata. Joku hieno metallihitu öljyssä kelluessaan ei paljon voimaa tarvi asettuakseen jonkun ihan olemattomankin kentän mukaan.Magnetismi?
Myönnetään jäsen @beadaaro lle omakustanteinen alkoholiton vapaavalintainen (virvoitus)juoma.Magnetismi?

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.