Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Ei kait maahantuonti ole kiellettyä, mutta tieliikenteessä käyttö onkin sitten eri asia.En tiedä miten tuo nykyään menee, jos muuttoautona tuo. Painon mukaan menis kuitenkin kuorma-autoksi, tai linja-autoksi.
Tässä on mainittu Pontiac Aztek, että se olisi ollut 2000 -luvun floppi.Vaikka monesti puhutaan Edselistä kaikkien aikojen pahimpana floppina, valmistettiin (ja myytiin) niitä kuitenkin parissa vuodessa 118287 kpl.
...housuun???oho lipsahti.
No varmaan sinnekkin......housuun???
Tässä on mainittu Pontiac Aztek, että se olisi ollut 2000 -luvun floppi.
.
.
Mutta ei mikään floppi. Myytiin ihan kohtuullisesti 70-luvun Rambleriksi. Kulttiauton maineenhan Pacer on saavuttanut ja hyvinkin paljon harrastettu nykyään on.Eipä ollut tuokaan hääviä silmänruokaa.
AMC Pacer – AutoWiki
www.autowiki.fi
Tämä on kyllä melkoinen keksintö, mutta tuon laillisuudesta on aivan täysi varmuus ettei ole mitenkään laillinen liikennekäyttöön. Äänet mahtaa olla melkoiset ja mitä jos joku epäonninen seisoo auton takana kun sillä tekee täys kiihdytyksen?No ny sitten kuperkeikkatruck??
![]()
Elon Musk esitteli ”lentävän” Teslan, jonka turvallisuus ja laillisuus ovat yhä kysymysmerkkejä
Teslan uusi Roadster kääntyy ilmassa Spacex:n työntömoottoreiden avulla. Auton laillisuudesta ja turvallisuudesta ei ole varmuutta.yle.fi
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.