Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
käytiin okkelilla mettäsä siinä oli jotain vikaa. Saatana se ei sammunut ku avaimesta. Lopuksi ukko kävi vielä nupilla polkemassa jälkeä niin sillon oli kaks kertaa booannu mutta nekin oli kaasulla herkuttelemalla menny ohi. Se epämääräinen räpätys tais jäädä rempassa pois. Minähän vaihdoin siihen toisen kampi akselin jossa oli heittoa 2 satikkaa ku alkuperäisessä oli peräti 6 satasta heittoa muutenki tässä *uudessa" akselissa oli käteen jämymmät laakerit
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.