Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Joissain can väylä vehkeissä selviää lisäboksilla takaluukussa että saa peräkärryn töpselin. En nyt muista oliko Honda vai pökötti mihin appiukko peräkärryn sähköt laitto. Vaati kyllä testerillä käynnin että pelaa
Joissain can väylä vehkeissä selviää lisäboksilla takaluukussa että saa peräkärryn töpselin. En nyt muista oliko Honda vai pökötti mihin appiukko peräkärryn sähköt laitto. Vaati kyllä testerillä käynnin että pelaa
Yleensä silti vaatii jännitteen suoraan akulta tai sulakerasialta tuolle boxille. Ja sen piuhan takia puretaan puoli sisustusta, että saa mattojen alle piiloon. Miks ei sitä voi vetää ulkokautta alustassa?
Yleensä silti vaatii jännitteen suoraan akulta tai sulakerasialta tuolle boxille. Ja sen piuhan takia puretaan puoli sisustusta, että saa mattojdn alle piiloon. Miks ei sitä voi vetää ulkokautta alustassa?
Näitä kun lukenu niin on se hyvä ettei ole uutta kalustoa eikä varsinkaan koukkua saati kärryä,ei tartte pähkäillä ja ihmetellä,annan sen ilon niille jotka tarvii,aika ahdistavalta tuntuu kun lukee heh!
Heh no juu onneksi tässä ei kohta köyhän tartte enää edes ajellakkaan millään,jep no se niistä.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.