Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Olitko yllättynyt?Pikku hitsuuttelut tarvii.
Näytä liitetiedosto 168525
Näytä liitetiedosto 168526
Näytä liitetiedosto 168527
En...Olitko yllättynyt?
Minun pajassa ei tehdä niin.Mikä lienee kitin ja pellin suhde itse autossa muuten, että olisko tuosta tullut sen huonompi vaikka olis päälle sipaissut bilteman pitkäkarvaista?
Ei kait, milloin kiellettiin?vaikka se kai pitäisi olla kielletty EU:n alueella.
Ei kait, milloin kiellettiin?
Käsittääkseni tätä korjausta suorittaa osakeyhtiömuotoinen autokorjaamo eikä tuo yksityishenkilöiden kuluttajamyyntiä rajoittava laki millään tavoin siihen vaikuta.
Mistä sitten oli tuo tieto, että myynti olisi kielletty, kuten ensin kirjoitit.Niinhän tuossa jälkimmäisessä lainauksessa sanotaan.
Älä taas ala saivartelemaan.Mistä sitten oli tuo tieto, että myynti olisi kielletty, kuten ensin kirjoitit.
Tuo y-tunnus harvemmin on este. Eiköhän aika monelta autoharrastajalta löydy joku tuttu maanviljelijä tai yrittäjä, joka voi tilata.Mä sain tuota tinaa tilattua 2 tankoa muistaakseni juuri Heitoolsilta/Toolouletiltä, olikohan viime vai toissa vuonna, mutta näköjään tilaukseen on tehty esto, että ilman Y-tunnusta ei pysty tilaamaan.
Olisko termoplastista? Se tukkii paperin jo kun tuo samalle tontille.Jotain helvetin jäykkää maalia on noissa ovissa.
120 Mirkan paperi on paineilmakoneessa, kun hioo kittiä niin ihan ok, mutta kun menee maalipinnan puolelle niin paperi on hetkessä ihan kiiltävä.
Normaalisti olis menny varmaan kolme paperia, nyt meni vissiinkin seitsemän yhteen hiontakierrokseen.
No,nyt on toinen kittikierros kuivumassa kuitenkin.
En tiiä, on nuo kerran ylimaalattu jo aikaisemmin. Jotain kovaa kamaa kuitenkin on.Olisko termoplastista? Se tukkii paperin jo kun tuo samalle tontille.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.