Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Pitikö olla kuukauden ajalta kiekot mukana, vai miten se menee?
Nyt en muista onko ollu puhetta aikasemmin , mutta mimmone ja kenen tekemä se perälautanostin tässä on ?
Volvon kokoonpanotietojen mukaan tuossa pitäisi olla ilmastointi, mutta ei ulee. Tästä on harvoin harmia kun tuo luokassaan tilava sängyllä (ja hydraulisella kippauksella) varustettu cabiini ei ihan tolkuttomasti ota lämpöjä. Mitään epäilystä ei siitä ole etteikö yksi kylmäkone pyörisi mukana jos sellainen sattuisi olemaan.Ja oon kuullut juoruja, että joillain Huittisissa saattaa puuttua moinen ominaisuus kun ei se moottori jaksa kompuraa kuitenkaan pyörittää.
Würthilla on kuormansidontaverkko joka on liinoista tehty, vieläpä kiristimet parissa nurkassa. Valitettavasti nettisivu ei näytä muuta kuin pienen kuvan tuotteesta.Ainiin. Jokin sidontajärjestely tarvittaisiin pientavaralle (matkalaukut, reput, kylmäkaappi, työkalut, jnejne). Ideoita/kokemuksia? Varmaankin siis joku laastipalju hommattava, jonka vetää liinoilla lattiaan ja siihen joku lauta katoksi.
Hyvähän tuota on toivoa juu .....Volvon kokoonpanotietojen mukaan tuossa pitäisi olla ilmastointi, mutta ei ulee. Tästä on harvoin harmia kun tuo luokassaan tilava sängyllä (ja hydraulisella kippauksella) varustettu cabiini ei ihan tolkuttomasti ota lämpöjä. Mitään epäilystä ei siitä ole etteikö yksi kylmäkone pyörisi mukana jos sellainen sattuisi olemaan.
Volvo myös kävi juuri 1208,8km reissulla Huittisista Ouluun ja takaisin. ..ja ilman ainuttakaan vähäisintäkään teknistä ongelmaa tai häiriötilannetta. Melko väritön suoritus mutta teki sen mihin on tarkoitettukkin.
Sanonpa vaan että suuria puheita mieheltä jolla meni 2 vuotta saada pihavarasto jälleen liikenteeseen.
Enihau, toivottavasti Atego alkaa käyttäytymään paremmin ja edessä on hiukan vähemmän värikkäitä vuosia..
Hyvähän tuota on toivoa juu .....
Harmi vaan, ettei ole niin kehittynyttä tekniikkaa Ategossa, että siihen varaosatiskiltä myytäisiin uutta toimintasavua 20 tai 200ltr astioissa ......
Jep, joillakin moinen on tosiaan ollut pian 11 vuotta.Niin. Joillakin on edullinen ja toimiva kuorma-auto ja joillakin ei.
Tää omani on syntynyt Belgiassa =D.No, Volvo on aina Volvo. Ihme porukkaa ne swedut kun niin kalkkunat kuin volletkin melkolailla kovia laitteita lajissaan.
Mutta luulen suunnitellun Göteborgissa tai Skövdessä.Tää omani on syntynyt Belgiassa =D.