Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Ei puutu ku loput!Joko se on valmis ?
Totta vitussa!Ja sitten reippaasti ananiasta niihin pitsoihin ......
Nou thänx!Ja tonnikalaa.
Jusapen pitsaan tonnikalaa, minun pitsaan punasipuli, kepappi, pepperoni, kinkku, salami, ja aurajuusto.Nou thänx!
Normi täytteet omassa pizzassa : kinkku ananas punasipuli herkkusieni katkarapu mozarella paprika.![]()
Tonnikalan lisukkeeksi sopii mainiosti anjovis.Jusapen pitsaan tonnikalaa, minun pitsaan punasipuli, kepappi, pepperoni, kinkku, salami, ja aurajuusto.
Tonnikalan lisukkeeksi sopii mainiosti anjovis.
Elävä ihminen on nähnyt tilauksen?Jusapen pitsaan tonnikalaa, minun pitsaan punasipuli, kepappi, pepperoni, kinkku, salami, ja aurajuusto.
Myyjäkin totes mulle, aa sinä kasvissyöjä, tarkoitti kait sipulia.Elävä ihminen on nähnyt tilauksen?
..ai siinä Koivutien kulmassa oleva ...Myyjäkin totes mulle, aa sinä kasvissyöjä, tarkoitti kait sipulia.
Sitten kun lähdet niin koukkaa meidän kautta, mie lähen mukaan!Joko se on valmis ?
Myrkkyä, jolla Janssonia kiusataan.Tonnikalan lisukkeeksi sopii mainiosti anjovis.
Itellä oli just talossa leivinuunin arinakivien vaihto, ja tuli vähän googleteltua asiaa niin sinne laitettiin se merisuola pohjahiekan päälleDuoda duoda mikäpäs minä olen ketään neuvomaan, mutta kävin v,nna 1982 uuninmuuraus kurssin ja silloin piti laittaa arinakivien alle parin sentin kerros karkeaa merisuolaa. Syy liityi suoraan arinalla paistamiseen ja sen suolan vaikutus liityi jotenkin pojastaan kiinni palamisen estoon, älkää kysykö miten en tiedä. Silloin oli muitakin ihmejutskia käytössä, esimerkiksi lakivalumssaan lisättiin särjettyä - hienoksi murskattua lasia ja taaskaan en tiedä miksi?
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.