Kovin oli ahdasmielinen emäntä.Ex pomo oli saanut lopettavasta puljasta kyltin, emäntä oli nostanut äläkän kun mies uunnitteli kylttiä makuuhuoneen oveen. kyltissä luki
HÖYLÄÄMÖ
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kovin oli ahdasmielinen emäntä.Ex pomo oli saanut lopettavasta puljasta kyltin, emäntä oli nostanut äläkän kun mies uunnitteli kylttiä makuuhuoneen oveen. kyltissä luki
HÖYLÄÄMÖ
Mä printtasin joskus tämän vanhan ohjeartikkelin jääkaapin oveen ja emäntä otti huumorilla.Kovin oli ahdasmielinen emäntä.
Jouduitko pitkäänkin noudattamaan noita vinkkejä?Mä printtasin joskus tämän vanhan ohjeartikkelin jääkaapin oveen ja emäntä otti huumorilla.https://www.hannavayrynen.com/life/other-life/488/kuinka-olla-hyva-vaimo-d/
LC Sign TonyltaPitäisiköhän hankkia tuo bar-kyltti seinällä roikkuvan pesäpallomailan viereen....
Kaverilla kanssa "sikapub".Se on vanha sikala, jonka olen ottanut uusiokäyttöön. Tavallaan sitä voi kutsua kyllä sikalaksi vieläkin.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.