Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kyllä siitä hyvä tulee, kun ensin puhdistaa nuo lokinpaskat pois...Tämänkin sain vihdoin kotiutettua. Kyl tääkin vähä siistimistä kaipais taiton osalta, mut pelaa se nyt noinkin. Positiivista, et ei vuoda ja on rasvattukin joskus.
Näytä liitetiedosto 168304Näytä liitetiedosto 168305Näytä liitetiedosto 168306
En oo vielä tähän päivään mennessä nähnyt hitsaamatonta Japan juontokouraa, ellei oo ollut käyttämätön yksilö.Tämänkin sain vihdoin kotiutettua. Kyl tääkin vähä siistimistä kaipais taiton osalta, mut pelaa se nyt noinkin. Positiivista, et ei vuoda ja on rasvattukin joskus.
Näytä liitetiedosto 168304Näytä liitetiedosto 168305Näytä liitetiedosto 168306
Jotain tommosta remontinkorjuuta oon miekii tehnyt yhteen Japaan...En oo vielä tähän päivään mennessä nähnyt hitsaamatonta Japan juontokouraa, ellei oo ollut käyttämätön yksilö.
Näytä liitetiedosto 168332
Veikkaisin vetokoukkuun.Asiasta kukkaruukun aluslautaseen, mitä näkee Mikan natikan katolla olevasta peilistä?
Miten koukkuun pitää miehen mennä, että näkee koukun tuolta kautta?Veikkaisin vetokoukkuun.
Ei mitään.Asiasta kukkaruukun aluslautaseen, mitä näkee Mikan natikan katolla olevasta peilistä?
Tämä se oli tavoite, joka jäi toteuttamattaVeikkaisin vetokoukkuun.
Tee pikkusen kolousta ulosotto suojaan niin näkee suoraan penkiltä oikein hyvin.Ei mitään.
Tämä se oli tavoite, joka jäi toteuttamatta
Ois saanu olla kaveri mukana mallailussa. Poiskaan jaksanut enää ottaa.
Reikä sopivaan kohti olis varmaan siistimmän näköinenTee pikkusen kolousta ulosotto suojaan niin näkee suoraan penkiltä oikein hyvin.
oha se ollukki, viimeks vedettiin sauhunoppa tontin toiselle puolen. Ookko sää taas purkanu sitä samaa tahtia ku muut kasaa?Pitäis olla se koukku ensin, no jos örrmettiin vaikka jaksais laittaa.
Ruutan tilasin mönkkäriin. Saa nähdä kuinka kiinalainen on. Sunnuntaina tilasin, maanantai-aamuna oli tilattu rekisteröity postille ja tilattu nouto, siitä asti on kuljeteltu ympäri Suomea.
![]()
Mönkijän ruiskulaite 60 L 12 V, Bass - 199,00 EUR
60 litran ruisku on suunniteltu suurempien alueiden tehokkaaseen ruiskuttamiseen esimerkiksi mönkijän tai pientraktorin avulla. Sähkökäyttöinen 12 V pumppu mahdollista...www.virtasenkauppa.fi

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.