Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Vissiin 6 katsastettua autoa löytyy pihasta + yhdestä harrasteesta päässy nyt keväällä leima kylmäksi tosin ei varmasti tarvi kun käyttää konttorilla näytillä ja taas saa kesän päästellä, nyt vissiin näin kesällä taitaa tällä hetkellä olla 4 liikenne käytössä
Ei riitä... Mulla on Volvo V70 D5 -05, Audi A4 -08, Transit -10 ja kesäautona Micra -87. Tuo Volvo tarvis kai laittaa kiertoon mutta toimiva vaikka 540tkm ajettu.
Emännällä on Ford Ranger 4WD -11, As.auto Sunlight/Ducato -05 ja tyttären Audi A3 -08. As.auto myös joutaisi kiertoon.
Niin ja molemmilla pojilla autonsa eli Hannulla Passat -14 ja Timolla V50 -10, Micra -97 rata-auto sekä Kadetti autosuunnistuskilpuri jonka vuosimallista en tiedä.
Näin maalla tarvii kai olla kalustoa...
Ai niin. Onhan mulla lisäksi kaksi K10 Micraa liikennekäytöstä poistettuna.
Mutta se seuraava hankinta olisi asuntovaunu jos matkis saadaan myytyä.
Viimeksi muokattu:
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.