Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Joo tarttu tojosta kun kävin siellä pari kertaa.saastetta on
Ja ukko NiuvanniemelleSeo nyt sit menty modifioimaan saastelaitteita, kilvet pois, paljon sakkoa ja örrö paaliin.
Ei ne huoli sinne...Ja ukko Niuvanniemelle
Vaihdoin kaikki hilkut nordeasta spankkiin eikö se jo riitä....boonuksia en oo vailla mutta jos mulle toivotetaan hyvää matkaa uuteen pankkiin niin sen teen maksoi mitä maksoise pitää nyt päästökompensoida rakentamalla tuulimylly tai ostamalla s-marketista päästökiintiö
Pääasia että on Raisu.eikö se nordea ollu missä oli asiakkaatkin vaan tiellä.. tais olla sampo.. no samaa paskaa..
Juu molemmissa pienasiakkaat toi vaan hiekkaa lattialle...eikö se nordea ollu missä oli asiakkaatkin vaan tiellä.. tais olla sampo.. no samaa paskaa..
Mä muistin Nalle Wahlroosin sanat että asiakkaat tuo vain hiekkaa pankin lattialle. Lainatarjousta kysellessä sudittelin pankin tuulikaapissa kengänpohjia minuuttikaupalla. No sillä kertaa tuli paskempi tarjous Nordeasta, niin hiekat jäi matolleeikö se nordea ollu missä oli asiakkaatkin vaan tiellä.. tais olla sampo.. no samaa paskaa..
Toi kans muistui Nallen monista sanomisista.Mä muistin Nalle Wahlroosin sanat että asiakkaat tuo vain hiekkaa pankin lattialle. Lainatarjousta kysellessä sudittelin pankin tuulikaapissa kengänpohjia minuuttikaupalla. No sillä kertaa tuli paskempi tarjous Nordeasta, niin hiekat jäi matolle![]()
Sen verran hyvää pisnestä se lainaaminen pankille että ei kyllä uskois tollasta asennetta.Mulla taas oli tollanen hiekkaa lattialla kokemus danskebankista. Taloa ostaessa välittäjä kysyi, että saako laittaa heidän yhteistyö pankille mun tiedot. Tuumasin siinä, että kyllähän sitä aina voi tarjouksen kuunnella. Puhelun tullessa tuli hyvinkin nopeasti selväksi että se mulkku oli juurikin sitä mieltä, että minä toisin vain hiekkaa hänen pankkinsa kiiltäville lattioille.
Niinpä, mutta näin vaan oli asia.Sen verran hyvää pisnestä se lainaaminen pankille että ei kyllä uskois tollasta asennetta.
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.