Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
joo tänään paloi purkulistoja ja halteksia sekä yksi säkki jossa oli materiaalia X joka sitten ekan pesällisen "loppuvaiheessa" paljastui PVC:tä käryttäväksi joskin tuo avotulisija ladattiin vielä pari kertaa niin tuoksu muuttui terveemmäksi
Wiinan harrastemuotoinen valmistus omaan käyttöön menee kai rikosnimikkeeltään vanhaksi heti jos ehtii saada pannun piiloon?
40 vuodessa vanhentunut juttu kyllä ja senaikuinen Wallesmannikin eläkkeellä melko varmaan
Viinaa en oo ikinä polttanu, jos ruoan liekittämistä ei lasketa. Rakennusjätettä en polta kuin käsittelemätöntä lautaa ja niistäkin nypin naulat pois, että tuhkat voi sirotella peltoon.
Tuhkakupissa pitää vähän polttaa tekovaiheessa, kun alkaa jäämään palamatonta tuhkikseen,voi tislauksen lopettaa.
Kokossa voi polttaa kaiken mitä ei uuniin viitsi laittaa....
tänään yhdistetty hapen kanssa lattialautoja, linoleumia ja halteksia, viä olis vähän jos viittis kärrätä...
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.