Sisu Sm320 tyhtiksen uusi harrastus!!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja tyhtis
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Tänään kaveri oli käymässä etelässä niin oli tullessa napannut perään vähän varaosia tämä kylläkin sl hyttä mutta yllättävän paljon käypi mullekkin katkaisijaa jne osaa.

IMG-20260926-WA0001.webp
 
Kyllä tuo on SR Sisun hytti,ei SL.
Kyllä pahoitteluni ajatus virheestä!!! Muistelin ostaneeni sl hytän mutta sr kioski tämä on harmillisesti loppu auto meni uusi käyttöön. (Ostosta jo tovi aikaa nyt sai kotiutettua jotenkin oli jääny ajatus että oli sl purkuautona)
Paljon menee ns omaan varastoon mutta tarvitsijalle voidaan myydä osia hytästä. Myynti tuotot menee vanhojen sisujen hyväksi mitkä tontilla majailee
😆😆😆

Screenshot_20260927_073533_Facebook.webp
 
Eihän sillä sinänsä väliä ole kumpi sakasti on kyseessä. Kojelaudat ym on samat, toki vuosimallieroja on.
Sm ja Sr ovet on samat, Sl ovi ei,kun on pokkaus etualakulmassa.
 

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi

Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.

Luo käyttäjätili

Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.

Kirjaudu sisään

Oletko jo Konekansan jäsen? Kirjaudu sisään tästä.

Takaisin
Ylös