Lisätyntodellisuuden pelit - liikkumiseen vähän iloa

Ymmärtääkseni kaikki ehti, Lundilla 30mnuuttia joutoa ja Antila nautiskeli viime risteyksessä, koska aikaa on. Maaliin pääsi 51/81

Näytä liitetiedosto 157884
Joo. Hetken oli meiniki kuin Suomi-Ruotsi lätkämatsissa. Maali oli parkkiksella jossa on alueen opastuskartta ja kookle maps reitittää paikannimen perusteella just tonne missä Antila kävi ja sieltäkin kuulemma löytyy parkkis, jossa on opastuskartta.

Tai sitten se teki ton tahallaan kun tyypit kyttää netistä suoritusta.
 
simulaatio pyöräilystä täällä oli aikoinaan juttua. Rouvya tuli käytettyä noin 6 vuotta mutta nykynen 179.99€ vuosi hinta ( vaikka saa seisomaan 180 vrk.) on saanut etsimään muita vaihto ehtoja Kinomap aluksi ilmanen toimii android puhelimen kautta jos toimii en saanut koskaan pelaamaan kunnolla. Ajelut ollut vähäisiä noin vuoden joten tullut käytettyä 20 km ilmaista kuukausi rouvyn tarjousta. Viikko sitten löysin https://incyclist.com/ tosta sovellutuksesta puuttuu kilpailu ja gost ja kirittäjä pyöräily vaihtoehdot ynm. mutta en koe niitä tarvitsevani tällä hetkellä (kun sais edes puoleksi tunniksi ittensä polkemaan) mutta kuva isolla valkokankaalla videotykiltä jopa parempaa mitä rouvyllä ilmeisesti ei tuulilasin läpi kuvattu, plurausta en ole havainnut kuvanlaidoilla ja mikä pääasia panee polkemaan kun haluaa nähdä mitä mutkan takana on. incyclist Niin ja se on ilmanen.
 
rouvaa tulee enää harvoin käytettyä kun sitä (kään) ei oikeen enää kiinnosta. niin ja mulla noi testo tasot niin alhaalla et kai noi nyytit tippuu ja musta tulloo mummo
 
jo vain mulle tärkeä seikka on se että kuva vaikuttaa toden mukaiselta aidolta, mut pääasiahan on että poljetaan. Tämä perseen alla oleva tvtuoli tappaa
 
Ajan saatossa vähä yritys erheytys menetelmällä seulonnu virtuaalipykälien kiinnikettä MTB tankoon, 2 oikeenreunasta kokeilemati, luovutan, jos ei jo ole kohillaan :heko:

Eli siis palaamme takasin tuonne vasempaan, starttipisteelle :facepalm: Ongelmahan persiöityy lähinnä kahteen asiaan, ensinnäkin Clicer V1on ihan täys mohlo mitoiltaan ja sitte toisekseen, ei siihen olis voinu mitenkään valita notkeempia nappeja? Jos jollakin tapaa on kohtuullisia nuo viimeset, niin saatan julkasta.

Sitä mielipuolta, että noissa vikoissa olisi ergonomia ihan ok, ne jos irtonappulois. Pitäs vaan keksiä hyvät niksunapit, vesitiiviit, tosi matalat ja mitä nyt ongelma ehtoja keksiikään. Ihan parhautta olis semmoset wanhoissa ilotikuissa käytetyt mikrokytkimet tuntumalta.

1762762056633.webp
 

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi

Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.

Luo käyttäjätili

Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.

Kirjaudu sisään

Oletko jo Konekansan jäsen? Kirjaudu sisään tästä.

Takaisin
Ylös