Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom: This feature may not be available in some browsers.
Kylläpä vaan täytyy sanoa, että Ebayssa on hyvä hakukone!
Kaikki muut Amazon, Banggood, Aliexpress jne. yrittää kääntää hakutuloksiksi jotain ihan muuta kuin toivottua. Tosin ei se Ebaykaan kaikkia näytä.

Niin joo, tää "makita" oli akkukone. Tai siis pelkkä runko.Ostin noin kuukausi sitten Suomesta Boschin ammattimallin 125mm rälläkän 39 eurolla.
Varsinkin tätä puuteräsovellusta tekisi mieli koittaa.
No sormet tuli ekana mieleen, että tollasella terällä vielä ilman suojaa sais näpsästi leikattua.Mihin meinaat terän upottaa? Meinaatko ruveta tekeen puutaidetta? Poistaa nimittäin tavaraa aikas tehokkaasti.![]()
Tuo sirkkelin terä on kyllä aikasta hurja, mutta se laikka, missä on teräketju laikan ympärillä, on paljon turvallisempi. Purupiikki estää pahasti haukkaamasta.No sormet tuli ekana mieleen, että tollasella terällä vielä ilman suojaa sais näpsästi leikattua.![]()
Samoin, yhteen paikkaan jouduin tuollein tekeen, kyllä lähtee kun haukkaa kiinni.Mulla oli isossa rällässä sirkkelin terä, oli kyllä vaarallinen![]()
Jaa että puolet puuttu jo. Mulla on kymmenen tallella.Entinen timpuri oli sitä mieltä, että urakka hommissa ihan ehdoton pikkurälläkkä ja sirkelinterä. Viis sormee sillä sillon oli mukana, tiedä montako pääsi eläkkeelle
Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.