Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Tehtaan rungossa oli sivuseinän ylävaakaputki kulman kohdalla, väkisin jäi pussille. Nyt jätetään 25 cm alemmas niin pressu roikkuu putkien välissä vapaasti.
Kahella koneella smart stepit istukoissa 35min tais mennä aikaa 3 reikää putkeen ja koneen vaihto et terä saa jäähtyä eli 3 reiän jälkeen aina koneen vaihto.
Jos palstalla kerrotun kebu-kulutuksen perusteella muodostaisi suihkuhävittäjästä* mielikuvan, niin ei olisi noin notkea poika. On näköjään vauhtia niin paljon ettei edes kilot tartu.
Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.
Luo käyttäjätili
Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.