Katsomisenarvoisia Youtube-videoita

Fiksusti suunniteltu nuo naulalaatikot kierrätystä ajatellen. Käytetyistä laatikoista saa vielä tehtyä teippaamalla mäyräkoiran kääreitä.
 
Ihan valaiseva pläjäys jenkkilän autoista. Että pinta-alasta lasketaan, millainen kulutus saa olla ilman sanktioita, jos oikein tulkitsin.
 
HKK kuljetuksella, joka esiteltiin tuossa aiemmin, on 10 Sisua käytössä! Saisi olla enemmän Sisua suomalaisilla kuljetusfirmoilla, eikä vaan Ruotsalaisia!

 
HKK kuljetuksella, joka esiteltiin tuossa aiemmin, on 10 Sisua käytössä! Saisi olla enemmän Sisua suomalaisilla kuljetusfirmoilla, eikä vaan Ruotsalaisia!


Hämäävä tuo ilmakuva, vaan vaunuun lastaus Luikonlahden asemalla, eipä täällä muita vaunuun lastauspaikkoja olekaan, Juankoskeltakin lopetettu, jo aikoja sitten.
 
Tämmöistä huippuhuumoja ei enää tehdä!


Jos vaikka tuo jakso tänä päivänä TV:ssä esitettäisiin niin mielensäpahoittajat nousisivat joukolla vaatimaan isoa rahaa siitä kärsimyksestä jonka ovat joutuneet näkemään.
Kuitenkaan tuskin yksikään niistä ei olisi laittanut töllöä kiinni vaan silmät kiiluen olisivat loppuun asti katsoneet.
 

Luo tili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi

Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi jättää kommentin.

Luo käyttäjätili

Liity Konekansalaiseksi. Se on helppoa ja ilmaista! Rekisteröityneenä et näe mainoksia, voit käyttää hakua, näet alueita, joita nyt ovat piilossa...jne.

Kirjaudu sisään

Oletko jo Konekansan jäsen? Kirjaudu sisään tästä.

Takaisin
Ylös